TiskEmail

Zimní kurzy 2018

Datum zahájení:
led 11, 2018
Datum ukončení:
bře 22, 2018
Kód:
-
Cena:
2600,00 CZK (S DPH)
Místo konání:
Tango Studio, Koliště 23, Brno
Skupina:
Neurčeno

Popis

Kurzy a lekce jsou zaměřeny na širokou veřejnost. Přihlásit se tedy mohou všichni, kteří mají chuť tento tanec vyzkoušet a naučit se jej. Na své si přijdou jak lidé, kteří nikdy netancovali, tak ale i bývalí tanečníci. Věkově není kurz omezen. Na kurzy se hlásí zájemci všech věkových kategorií, od teenagerů až po ty dříve narozené. V ceně zimních kurzů je Tangobál! Je vhodnější přijít v páru, ale přihlásit se můžete i samostatně. Tango se může naučit opravdu každý. Přijďte se přesvědčit.

PŘIPRAVOVANÉ LEKCE - LEDEN 2018 - ZKUŠEBNÍ HODINA! 
ZAČÁTEČNÍCI - ZKUŠEBNÍ hodina zdarma
  11. 1. 2018 - čtvrtek - od 18:30 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno
  12. 1. 2018 - pátek - od 18:00 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno
  14. 1. 2018 - neděle - od 18:00 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno 

MÍRNĚ a STŘEDNĚ POKROČILÍ 
  11. 1. 2018 - čtvrtek- od 19:45 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno 
  12. 1. 2018 - pátek - od 19:30 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno 
  14. 1. 2018 - neděle - od 19:30 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno 

Tango si můžete vyzkoušet zdarma na kterékoliv lekci!

Kdy a kde probíhají kurzy
V současné době probíhají všechny kurzy v prostorách Tango studia (u Palečka), Koliště 23, Brno. Parkovat lze přímo před objektem, na parkovišti u IBC, na parkovišti za IBC nebo např. v podzemní garáži u Janáčkova divadla. 
Pokud máte zájem, můžete navštěvovat více lekcí. Je pro vás připraven pěkný parket a v každém kurzu je omezený počet tanečních párů na 10. Každému páru i jednotlivci je věnována individuální péče.

Lekce pro začátečníky
Tyto lekce jsou určeny pro zájemce, kteří mají zájem se tento tanec naučit. Je vhodný i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v základech nebo si nejsou ještě úplně jistí v některých krocích. V lekcích se naučíte postavení v tangu, princip pohybu ve figurách i na parketě, vnímání hudby. Nedílnou součástí jsou i jednotlivé prvky, které se v tangu používají - paso basico, sacada, parada, giro, ocho, barida, atd. Všechny tyto prvky se naučíte a zároveň je spojíme do několika figur, které potom můžete využít pro vlastní tanec na hodinách nebo milongách.

Lekce pro mírně pokročilé a pokročilé
V těchto lekcích je čas věnován principům pohybu, které využijete v tanci. Jednotlivé nové variace vyžadují znalost základních prvků argentinského tanga. Každá lekce je zaměřena určitým směrem, který Vám umožní taneční posunout dovednosti zase dál.

Zkušební hodina
Pokud ještě nevíte, zda právě argentinské tango je to pravé pro Vás, neváhejte a přijďte si ho k nám zdarma vyzkoušet. Uvidíte jak probíhá výuka, co se učí, poslechnete si hudbu a zkusíte pár kroků. S novými zkušenostmi se můžete rozhodnout, zda k nám budete chodit na kurzy. Přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu a uvidíte.

Co si vzít s sebou
Pokud se za námi chcete podívat, nezapomeňte si boty na přezutí (tancování) a lehce společenský oděv. V každém případě vezměte s sebou i dobrou náladu a chuť tancovat.

Cena a platba
Cena uvedená v přihlášce je za pár. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti, převodem na účet (152707080/0300) nebo Vám můžeme vystavit fakturu.


Zarezervovat kurz: Zimní kurzy 2018

Již jste registrován, přihlaste se prosím zde

Cena za jednotku

Informace o účastníkovi

Partner/Partnerka

Doplňkové informace

* Vyžadováno