Mírně pokročilí - podzim 2018

Kalendář
Tango
Datum
06.12.2018 19:45 - 21:00
Místo

Popis

Naučíme vás tančit tango plné vášně a naučíte se komunikovat v páru. Kurzy a lekce jsou zaměřeny na širokou veřejnost. Přihlásit se tedy mohou všichni, kteří mají chuť tento tanec vyzkoušet a naučit se jej. Na své si přijdou jak lidé, kteří nikdy netancovali, tak ale i bývalí tanečníci. Věkově není kurz omezen. Na kurzy se hlásí zájemci všech věkových kategorií, od teenagerů až po ty dříve narozené. V ceně podzimních kurzů je vstup na Tangobál. Je vhodnější přijít v páru, ale přihlásit se můžete i samostatně. Pokud máte zájem, je možné chodit na lekce i vícekrát týdně. Tango se může naučit opravdu každý. Přijďte se přesvědčit.

PŘIPRAVUJEME LEKCE - PODZIM 2018!

MÍRNĚ a STŘEDNĚ POKROČILÍ 

4. 10. 2018 - čtvrtek- od 19:45 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno 
5. 10. 2018 - pátek - od 19:30 h.|Tango studio, Koliště 23, Brno 
7. 10. 2018 - neděle - od 19:30 h. | Tango studio, Koliště 23, Brno

Zkušební lekci zdarma můžete zkusit na kterékoliv lekci!


Kdy a kde probíhají kurzy
V současné době probíhají všechny kurzy v prostorách Tango studia (u Palečka), Koliště 23, Brno. Parkovat lze přímo před objektem, na parkovišti u IBC, na parkovišti za IBC nebo např. v podzemní garáži u Janáčkova divadla. 
Pokud máte zájem, můžete navštěvovat více lekcí. 
Je pro vás připraven pěkný parket a v každém kurzu je omezený počet tanečních párů na 10. Každému páru i jednotlivci je věnována individuální péče.

Lekce pro mírně pokročilé a pokročilé
V těchto lekcích je čas věnován principům pohybu, které využijete v tanci. Jednotlivé nové variace vyžadují znalost základních prvků argentinského tanga. Každá lekce je zaměřena určitým směrem, který Vám umožní taneční posunout dovednosti zase dál.
 

Zkušební hodina
Pokud ještě nevíte, zda právě argentinské tango je to pravé pro Vás, neváhejte a přijďte si ho k nám zdarma vyzkoušet. Uvidíte jak probíhá výuka, co se učí, poslechnete si hudbu a zkusíte pár kroků. S novými zkušenostmi se můžete rozhodnout, zda k nám budete chodit na kurzy. Přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu a uvidíte.

Co si vzít s sebou
Pokud se za námi chcete podívat, nezapomeňte si boty na přezutí (tancování) a lehce společenský oděv. V každém případě vezměte s sebou i dobrou náladu a chuť tancovat.

Cena a platba
Cena uvedená v přihlášce je za pár. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti, převodem na účet (152707080/0300) nebo Vám můžeme vystavit fakturu.

Komentáře