ZIMNÍ KURZY 2022 - vyberte si den: čtvrtek, pátek, neděle

Výuka
lekce
Datum:: 6.1.2022 00:00 - 27.3.2022 21:00

Místo konání:: Tango Studio, Koliště 23, Brno  |  Město:: Brno, Česká republika

Kdy a kde probíhají kurzy
všechny  kurzy probíhají kurzy v prostorách Tango studia (u Palečka), Koliště 23, Brno. Parkovat lze přímo před objektem na ulici, na parkovišti u IBC, na parkovišti za IBC nebo např. v podzemní garáži u Janáčkova divadla. 
Pokud máte zájem, můžete navštěvovat více lekcí. 
Je pro vás připraven pěkný parket a v každém kurzu je omezený počet tanečních párů na 8. Každému páru i jednotlivci je věnována individuální péče.

Lekce pro začátečníky
Tyto lekce jsou určeny pro zájemce, kteří mají zájem se tento tanec naučit. Je vhodný i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v základech nebo si nejsou ještě úplně jistí v některých krocích. V lekcích se naučíte postavení v tangu, princip pohybu ve figurách i na parketě, vnímání hudby. Nedílnou součástí jsou i jednotlivé prvky, které se v tangu používají - paso basico, sacada, parada, giro, ocho, barida, atd. Všechny tyto prvky se naučíte a zároveň je spojíme do několika figur, které potom můžete využít pro vlastní tanec na hodinách nebo milongách.
 

Lekce pro mírně pokročilé a pokročilé
V těchto lekcích je čas věnován principům pohybu, které využijete v tanci. Dále se věnujeme technice pohybu, komunikace v páru a krokům. Jednotlivé nové variace vyžadují znalost základních prvků argentinského tanga. Každá lekce je zaměřena určitým směrem, který Vám umožní taneční dovednosti posunout zase dál.
 

Zkušební hodina
Pokud ještě nevíte, zda právě argentinské tango je to pravé pro Vás, neváhejte a přijďte si ho k nám zdarma vyzkoušet. Uvidíte jak probíhá výuka, co se učí, poslechnete si hudbu a zkusíte pár kroků. S novými zkušenostmi se můžete rozhodnout, zda k nám budete chodit na kurzy. Přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu a uvidíte.

Co si vzít s sebou
Pokud se za námi chcete podívat, nezapomeňte si boty na přezutí (tancování) a lehce společenský oděv. V každém případě vezměte s sebou i dobrou náladu a chuť tancovat.

Cena a platba
Cena 2700 Kč v přihlášce je za pár. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti, převodem na účet (152707080/0300) nebo kartou přímo na místě a můžeme Vám vystavit fakturu (např pro FKSP, zdravotní pojišťovny...)

 

Volných míst
60
Počet míst
60
Telefon:
737 287 733
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stránky:
Adresa:
Koliště 23
Brno, Česká republika

 

Seznam termínů


  • Od 6.1.2022 00:00 do 27.3.2022 21:00

Powered by iCagenda