Featured

PŘIPRAVUJEME LEKCE TANGA V BRNĚ

lekcečtvrtek 26. 9. 2024    (začátečníci 18:30, mírně pokročilí 19:45)
pátek 27. 9. 2024    (začátečníci 18:00, pokročilí 19:30)
neděle 29. 9. 2024  (začátečníci 18:00, pokročilí 19:30)  

Naučíme vás tančit tango plné vášně a zlepšit komunikaci v páru. Kurzy a lekce jsou zaměřeny pro každého. Přihlásit se tedy mohou všichni, kteří mají chuť tento tanec vyzkoušet a naučit se jej. Na své si přijdou jak lidé, kteří nikdy netancovali, tak ale i bývalí tanečníci. Věkově není kurz omezen. Na kurzy se hlásí zájemci všech věkových kategorií, od 16 do 100 let. Tango se může naučit a tančit opravdu každý.

 

Naučíme vás tančit tango plné vášně a zlepšit komunikaci v páru. Kurzy a lekce jsou zaměřeny pro širokou veřejnost. Přihlásit se tedy mohou všichni, kteří mají chuť tento tanec vyzkoušet a naučit se jej. Na své si přijdou jak lidé, kteří nikdy netancovali, tak ale i bývalí tanečníci. Věkově není kurz omezen. Na kurzy se hlásí zájemci všech věkových kategorií, od teenagerů až po ty dříve narozené. Tango se může naučit opravdu každý. Přijďte se přesvědčit.

lekcefoto

 studio palecek brno

Kdy a kde probíhají kurzy
V současné době probíhají všechny kurzy v prostorách Tango studia (u Palečka), Koliště 23, Brno. Parkovat lze přímo před objektem na ulici, na parkovišti u IBC, na parkovišti za IBC nebo např. v podzemní garáži u Janáčkova divadla.
Pokud máte zájem, můžete navštěvovat lekce v různé dny. Je pro vás připraven pěkný parket a v každém kurzu je omezený počet tanečních párů na maximálně 10. Každému páru i jednotlivci je věnována individuální péče.
Nemůžete-li se zúčastnit lekce ve Vámi vybraný den, je možné po domluvě přijít i jiné dny, kdy lekce probíhají.

Lekce pro začátečníky
Tyto lekce jsou určeny pro zájemce, kteří mají zájem se tento tanec naučit. Je vhodný i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v základech nebo si nejsou ještě úplně jistí v některých krocích. V lekcích se naučíte postavení v tangu, princip pohybu ve figurách i na parketě, vnímání hudby. Nedílnou součástí jsou i jednotlivé prvky, které se v tangu používají - paso basico, sacada, parada, giro, ocho, barida, atd. Všechny tyto prvky se naučíte a zároveň je spojíme do několika figur, které potom můžete využít pro vlastní tanec na hodinách nebo milongách.
 
Lekce pro mírně pokročilé a pokročilé
V těchto lekcích je čas věnován principům pohybu, které využijete v tanci. Jednotlivé nové variace vyžadují znalost základních prvků argentinského tanga. Každá lekce je zaměřena určitým směrem, který Vám umožní taneční posunout dovednosti zase dál.
 
Zkušební hodina
Pokud ještě nevíte, zda právě argentinské tango je to pravé pro Vás, neváhejte a přijďte si ho k nám zdarma vyzkoušet. Uvidíte, jak probíhá výuka, co se učí, poslechnete si hudbu a zkusíte pár kroků. S novými zkušenostmi se můžete rozhodnout, zda k nám budete chodit na lekce. Přijďte se podívat na kteroukoliv hodinu a uvidíte ja lekce probíhá. Pro detailnější seznámení s tangem slouží právě zkušební hodiny.

Co si vzít s sebou
Pokud se za námi chcete podívat, nezapomeňte si boty na přezutí (tancování) a lehce společenský oděv. V každém případě vezměte s sebou dobrou náladu a chuť tancovat.

Cena a platba
Cena kurzů je 1400 Kč za osobu a kurz - 10 týdnů výuky, lekce probíhá cca 90 minut. V případě nenaplněné maximální kapacity je možné navštěvovat lekce i vícekrát týdně. Pokud není kurz naplněn (méně jak 3 páry) může být termín kurzu zrušen. Platbu je možné uskutečnit v hotovosti, převodem na účet (152707080/0300) nebo platební kartou přímo na místě a pokud máte možnost proplacení, (např. FKSP, ZP) můžeme Vám vystavit fakturu.